Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefon a...

Szerintetek milyen telefon a Doogee X5?

Figyelt kérdés

Azon agyalok, hogy ilyen telefont veszek, mivel a 20-30000 közti árkategóriában elég jó helyen van. Valakinek már volt/van ilyen telefonja? Mennyire gyors? Sokat fagy? A teljesítményéből mennyi idő után kezd el látványosan veszíteni?


Ui.: Még mielőtt valaki okoskodna, hogy ne várjak csodát egy ilyen árú készüléktől, ezt tudom.



2015. nov. 29. 10:50
1 2
 11/14 boldi3 válasza:
75%

Nekem is ez a telóm.

elég sokszor lefagy.

a wifi katasztrófa mert mindig kikapcsol csak úgy magától.

szép nagy 5 colos képernyő HD.

érintése elég gyenge erősen kell sokszor meg nyomni.

a kamera pocsék. az előlapi egy fokkal jobb.

szerintem többet vesztesz rajta mint nyersz!

2016. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Hat nkm is doogee x5prom van de allandoan lefagy egy kicsi ido utan ha youtubozok ha jatszok es ez atom rossz ahogy elnezzem h masoknak meg nm ncs baja ezzel a teloval
2017. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 UjfalviLajos válasza:
Másfél éve van dogee x5 sima telóm , soha nem fagyott ki peding inttenziven használom de nem játékra hanem amugy netezés telefon, fényképezés , GPSznek használom stb. A 4 mag bőven elég mindenre. Sokáig bírja, jól megy . az előlapi kamerája 2M hátsó 5-6M ami bőven elég nekem. Egyetlen gyengéje van alkonykor gyenge festményszerű képeket csinál ennyi, mint a telefonok 80 %-a , ha neeked ez nem felel meg vegyél 20 ezer helyett 160 ezerért egy "felkapott telefont" és majd viszem a tmx-es kék csereládát ha elromilk hogy 20 ezerért "garanciálisan" megjavitsák (postás vagyok). Ha ennyire maximalista vagy akkor te vagy az akiből a telefonipar megél manapság. Ilyen emberek is kellenek.
2017. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 UjfalviLajos válasza:
Ha párszor koppan a betonon mert "jaj elejtettem" akkor ne csodálkozz hogy utána meg a wifije folyton kikapcsol lekapcsol elveszti a térerőt akkor ne a telefon gyártóját szídd hanem magadat hogy egy olyan használt telefont vettél aminek mindegy a márkája mert ha már megjárta a padlót párszor ugy hogy "meguszta egy két karccal" de belső sérülése van , akkor ne a dogge gyártóját szidd mert nekem 2 is van és eggyikkel sincs semmi bajoom , ja és ne sajnáld a 3 ezer forintot egy szilikonos telefon tokra...
2017. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!