Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sehol nem cserélik a pár...

Sehol nem cserélik a pár hónap után tönkrement iphone 5S töltőket?

Figyelt kérdés
Kevesebb, mint 1 éve vettem az iphone-omat tehát még garanciás, fél év után tönkrement a töltője (szétnyílt a vezeték védőburka meg elszakadt benne vezeték). Visszavittem, azt mondták, hogy ezt nem cserélik, elküldhetik bevizsgáltatni, de valószínűleg nem adnak újat helyette. Utána vettem egy utángyártottat ami 1 hónapig bírta és ugyan úgy ment tönkre mint az előző. Most akkor havonta fogom venni a töltőket és sehol nem cserélik ki? Nem használati hiba mivel nagyon vigyázok rájuk... Nincs erre valami szabály hogy ki kell cserélniük, ha még garanciás?
2015. nov. 29. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nincs erre valami szabály hogy ki kell cserélniük, ha még garanciás?"


Nem megfelelő használatból eredő hibát nem cserélnek sehol. Azt te hiába mondod, hogy megfelelően használtad, na most mi számít annak. Nyilván ha a vezérlő elektronika adta volna meg magát, akkor cserélik, mert az egy olyan része, ami nincs nagyon kitéve fizikai behatásoknak.


Apple kábeleknél sajnos ez egy gyakori hiba. Azt javaslom, hogy vedd ki egy golyóstoll rugóját, és húzd rá a kábel végeire, mint a képen:

[link]

2015. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bp1985 ***** válasza:
Ilyen minöségi majdnem az összes, mint a tied. Nekem a 3gs kábele 2 hónapot birta annak idején. Azóta sem tudnak normális kábelt gyártatni.
2015. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!