Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meizu m2 note vagy Xiaomi...

Meizu m2 note vagy Xiaomi redmi note 2 éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyikkel járnék jobban?

Itt most nem a papír formára vagyok főként kíváncsi hanem a tapasztalatokra.



2015. nov. 29. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 2 hete Meizu M2 Note tulaj vagyok, és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Baromira jó a memóriakezelése, az üzemideje, nem fagy, nem laggol, jól optimizált a szoftver.

Kamerája is teljesen megfelel a kategóriájában.


Én is vacilláltam a két telefon között, végül főként az üzemidő, a szebb kijelző, és a forma miatt döntöttem ez mellett, meg mert egy 10-essel olcsóbb.


Redmi javára szól az FM rádió, Infra port, és az erősebb processzor. És, hogy lelehet szedni a hátulját, mondjuk engem ez személy szerint pont nemérdekel, eddigi telefonjaimnál is csak addig szedtem le, amíg betettem a SIM és a microSD kártyát.



A helyedben viszont várnék a Redmi Note 3-ra, nemrég jelentették be, baromi ütős lesz, kb. ugyan olyan áron.

2015. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hello nézegettem a redmi 3-akat és külföldről már úgy láttam beszerezhető.

Például itt erről az oldalról megérné e megrendelni: [link]


Amúgy szerinted változott annyit, hogy megérje e ezt megvenni?

Mert eddig Meizu m2 fele hajlottam, de ez most megtetszett.

2015. dec. 2. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom még nem jelent meg, csak előrendelni lehet, viszont megéri várni.


Ujjlenyomatolvasó, 4000mAh akksi, 32 gigás verziónál 3 giga ram, stb, kb azonos árért.


Én 2 hete vettem M2 note-ot, rá egy hétre bejelentették a Redmi Note 3-at. És bár baromira megvagyok elégedve a Meizuval, tényleg tudom ezt is ajánlani, azért vártam volna rá, ha tudom, hogy jön.

2015. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mi a véleményed a Meizu Metal-ról?
2015. dec. 3. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább a note 3.

A metal is brutál jó telefon, viszont szerintem a note 3 szebb és várhatóan olcsóbb is lesz. :) Meg én a miui-t is szeretem.

Xiaomi-t egyébként az ibuygou-ról érdemes rendelni, mert náluk eddig nem hallottam olyanról, hogy vámolták volna.

De van sok kínai webshopnak eu raktárja, plusz a hardveraprón is vannak akik itthon árulják garanciával és nagyon jó áron plusz nagyon korrekt eladók.

2015. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!