Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy használt Nokia Lumia 1020...

Egy használt Nokia Lumia 1020 vagy egy új Nokia Lumia 930 a jobb választás?

Figyelt kérdés

2015. nov. 29. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

930. az 1020-nak van egy nagyon kivételes kamerás hardvere, ami a mai napig mobilos fotózásban aláz mindent, viszont a snapdragon s4 elég kevés a feldolgozáshoz, emiatt pl. egy 40-50 megás raw fotó elmentése másodpercekbe telik...


a 930-nak pedig szintén valamivel kiemelkedőbb kamerás paraméterekkel rendezett, csak már mellé megérkezett az lg g4 is, de alapvetően ez is igazán jó tudású ilyen téren...elférne esetleg még egy xenon vaku a ledek helyett, de igazából amikor 1020-at használtam, szinte 1-2 alkalomtól eltekintve nem használtam a vakut.


na szóval mind1, lényeg, hogy a 930 jobb választás mindenképp, meg annyit tennék hozzá a fotózáshoz, hogy nagy részben a useren is múlik a jó kép elkészítése, szóval 1020-szal is lehet rossz képeket csinálni.

2015. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
930 erősebb hardverrel rendelkezik. A kamerára ott sem lehet panasz, még ez a modell is futószalagon tereli maga mögé szinte valamennyi gyártó telefonját képminőség terén. Amúgy én a helyedben várnék kicsit, és 950-et vennék, windows 10-el.
2015. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!