Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Full Extrás használt autót...

Full Extrás használt autót szeretnék venni egymillió alatt, mi lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Amire gondolok, bőr belső, (faberakás is jól jön) természetesen klíma, mindenféle elektronika, autómata váltó sem árt, stb, amit a luxus autók tudnak. Melyik lenne a legjobb választás? Eddig néztem SAAB-okat, BMW-ket, Jaguárt, Honda Legend-et, Mercit, Alfát, stb. Igazából a SAAB tűnik nekem eddig a legjobb ár/érték arányúnak, de nem vagyok biztos a megbízhatóságában.

2015. szept. 15. 03:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Párom most vett 800 ezerért egy A6-os Audit.Már ráköltött 600ezret és még most sincs kész!

Jó buli!

2015. szept. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tomcatters ***** válasza:
Honda Legend az jó :) , de pont az a hátrányuk, hogy full extrasak, így tele vannak minden kütyüvel .... ami ugye újabb hibaforrások lehetnek :) Nekem egyebkent egy total full extras Honda Accord van ... kiveve automata valto... azt rühellem :)
2015. szept. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
olcsó húsnak híg a leve
2015. szept. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Ennyiért szerintem vegyél egy jól felszerelt B5 passat-ot vagy Bora-t. Pénz nélkül nehéz rajnak lenni.


Ennyiért lehet nem a faberakást kellene szempontnak állítani

2015. szept. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
eszméletlen ronda egy faberakás
2015. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A Saab nagyon jó választás.

Szép, esztétikus, tekintélyt parancsoló autó.

Es nem mellesleg hihetetlenül kényelmes még 5 főnek.

A bőr ülések elképsztően jók, az üléshűtés nyáron nagyon jól jön.

Jó az automata váltó, időben, jól jön a Sport fokozat egy szűkebb előzésnél.

A combi csomagtartója eszméletlen nagy.

Ja és a faberakás nagyon jó tapintású, igazi.

Nem tudom melyik motorral nézed és hogy melyik típust, de a 9-5-t tudom ajánlani a 2.0 benzines motorral, 150 lóval.

Nagyon eltalált motor, és megbizható.

(Nekem 9-5-öm volt, az említett motorral, és imádtam)

2015. szept. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

Egy 800.000es Saab, minden csak nem tekintélyt parancsoló:)

Nem azért, elhiszem, hogy jó kocsi, nem kéne, de azért na...

2015. szept. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 veterán vas ***** válasza:
100%

Értem én a vágyakozást, de a "full extrás" és az "egymillió alatti" kifejezések, kicsit ellenkező irányba mutatnak.


Vagy az elsőből engedj, vagy a másodikhoz tegyél. ;)

2015. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kinek ez kinek az.

Én nem azt mondom hogy a Saab a legtekintelyesebb, de 1 millió alatti autók közötti 100x tekintélysebb mint egy ugyanennyiert kaphato Bmw, vagy Mercedes...

Erről ennyit, én nem szeretnék vitázni.

Üdv

2015. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, 1 millióért kapsz 17-20 éves Audi S8-at, aminek rendben vannak a papírjai, és műszakilag is viszonylag rendben van. Az S változatokban már alapból majdnem az összes létező extra benne van, és egy ilyen S8 még mai szemmel nézve is nagyon jól felszereltnek számít (persze az extrák fele nemigen fog működni). A 340 lóerőt szóba sem hozom, meg a fogyasztást sem :D

De azt tudod, hogy az első olajcserénél majd a szerelő a sürgősen cserélendő dolgok árát kb 500 ezer forintban fogja meghatározni.

2015. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!