Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help! Azt írják egy csomó...

Help! Azt írják egy csomó oldalon, hogy az iPhone 6s 16GB kevés, és semmit sem ér. Igaz?

Figyelt kérdés

Jövő héten készültem megvenni a telefont, de most olvasom ezeket. MIT TEGYEK?

az applikációk amiket használok az úgy nagy vonalakban: facebook,messenger,twitter,instagram,snapchat,periscope,youutube,spotify,tumblr. -/+ 2,3!

Van vagy 500 zeném és 1000 képem.

Szerintetek nekem elég lenne a 16GB-os?



2015. nov. 30. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
elférni el lehet rajtani, de ha egy 4K-s videót vagy egy 60 fps-es fullhd videót akarsz rögzíteni, akkor a maradék ~5-7 GB-ra, ami körülbelül marad, miután a felsorolt dolgokat rárakod, azt elég gyorsan elfogyasztaná.
2015. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok, hogy a legtöbb helyet a képek, videók jelentik, de azokat meg csak lementi az ember gépre hogy meglegyen.
2015. dec. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 50 gb-ős iCloud tárhelyem ami havonta 1 EUR, igy nem kevés nekem a 16 Gb tárhely, kb évente egyszer szedem csak le a képeket es teljesen jol el vagyok vele. Ha ezeket mind a telefonon akarod tartani akkor vegyél nagyobbat mindenképp!
2015. dec. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!