Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik az előnyei és hátrányai a...

Mik az előnyei és hátrányai a nagy kijelzős készülékeknek? (5,5")

Figyelt kérdés
Már nagyon nagynak tartom az 5,5"-es kijelzőket. Mint pl, amilyen az LG G3-nak is van. Elfér egy ilyen készülék egyáltalán a zsebben? Kézben kényelmes tartani? Mit kell még ezekről a nagy telefonokról tudni?

2015. dec. 1. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, személy szerint sokkal kényelmesebb rajta a munka, e-mail írás esetleg média tartalmak megjelenítése, mint a kisebb társain. Egy férfi zsebben simán elfér (bár ha cuppanos farmer kedvelőknek vagy lehetnek gondok). Főleg zakó belső en hordom, de zsebben se kényelmetlen. Szóval én csak ajanlani tudom, a későbbiekben is ilyen méretű készüléket fogok venni.
2015. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 2 hete használok ekkora kijelzős készüléket.

Ahogy az első is írta, sokkal jobban elférsz rajta, kényelmesebb.

Az 5,5" ugye az átmérőre vonatkozik, így hosszában és szélében nem sokkal nagyobb, mint egy 5 colos, csak nagyobbnak tűnik.

Simán elfér zsebbe. Csak nem hátsóba. Mondjuk aki ott tartja, az meg is érdemli.

2015. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ma már az 5,5-6,4 ig teljesen elfogadott méret.élvezhetőbb megjelenítés.

alkalmasabbak bármire is, minr az 5 coll alattiak.

ennyi.

a Z Ultrám magáért beszél.(6,4")

2015. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mióta kézbe vettem egy 7 collos tabletet , rögtön vettem egyet. A 4,5 " telefont hűvösre tettem. Össze hasonlithatatlanul jobb vele minden.
2015. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!