Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Extreme Digitalnál ez hogy...

Az Extreme Digitalnál ez hogy van (lent! )?

Figyelt kérdés
Rendelnék onnan egy telefont, csak sajna napközben nincs nagyon itthon senki, anyáék mindketten dolgoznak, én meg tesóm is 3 után érünk haza. Ha nem talál otthon a futár, akkor eleve a legközelebbi Pick Pack pontra? Vagy nekem kell megadnom, hogy esetleg melyik ilyen pontra vigyék? Bocs, ha hülyéket kérdezek, még sose rendeltem erről az oldalról.

2015. dec. 1. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pénteken rendeltem JBL fülest az edigitaltol, meg kell hogy mondjam, rengeteg idő amíg elér a vevőhöz. Elméletileg csütörtökön ér oda a Pick Pack pontra, amit kijelöltem.

Én is pont ezért jelöltem ki Pick Pack pontot, mivel ott pár napig őrzik az árút, és nyitvatartás szerint akármikor átveheted.

2015. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, neked kell megadni, milyen címre vagy milyen pick pack pontra vigyék
2015. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyat lehet kérni, hogy elsődlegesen házhoz próbálják hozni és csak ha nem sikerül vigyék Pick Pack pontra?
2015. dec. 1. 21:06
 4/4 anonim válasza:
Nem. Ha bizonytalan vagy az otthoni átvételben, kérd pick pack pontra és a szabadidődben elmész és átveszed.
2015. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!