Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg a DOOGEE F5?

Mennyire éri meg a DOOGEE F5?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy DOOGEE F5-ös telefont, sok pozitívat olvastam róla, de nektek vagy ismerőseiteknek mi a véleménye erről? Tudom, hogy kínai, de most ennyi telik max. telefonra.

2015. dec. 1. 22:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, hallottam, hogy egy év után kb. minden 5. felhasználó tapasztal valamilyen hibát. Többnyire hardvereset (képernyő, aksi/töltés, hangszóró).


Szerencsére kicsit jobban a zsebembe nyúltam, és Xiaomit vettem. Azzal azóta nincs semmi baj, nagyon meg vagyok vele elégedve.

2018. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 CrafterDave válasza:
Nálam is már kettőszőr kellet akksi miatt szervizbe vinni, egyszer pedig kijelző miatt, és pont tegna az tőrtént, hogy este szupin ment, kijelző működik, töltődik is, de reggel totál nem reagál semmire.
2018. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!