Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még az iPhone 4s?

Megéri még az iPhone 4s?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kinéztem magamnak, de sok helyen olvastam, hogy nem éri meg, mert nem adnak rá valemilyne támogatást (nem értek hozzá). Az iPhone 5s-t túl drágának találom, maximum részletre tudnám megvenni, de nem találtam olyan helyet, ahol erre lenne lehetőség. Mivel még nem volt eddig semmilyen Apple termékem, ezért kicsit elhamarkodottnak találnám a drága Iphone 5s-t megvenni, mert lehet, hogy nem is tetszik az egész, ráér még.

Mi a véleményetek erről? Tényleg olyan szar az iPhone 4s? Nekem nagyon szimpatikus telefon, ismerősömnek olyan van, ők 2 éve 75.000-ért vásárolták (én 60.000-ért néztem ki az Euronicsban) és ő azt mondta, meg van vele elégedve, szerinte jó.


2015. dec. 2. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg, ennyi pénzért már rendes mobilt is lehet kapni, nem egy ilyen régit, még úgy sem ér annyit, hogy rajta van az alma
2015. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor azt semmiképp sem? Szeretnek mar egy Apple termeket :)

Es az Iphone 5c? Az 90.000 korul van bar az is csak részletre jöhetne szoba:s

2015. dec. 2. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem rossz indulatból írom, de ne vegyél iPhone-t, ha nincs rá pénzed. Itthon ez a módosabbak telefonja.
2015. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem én:) azert koszonom, ment a zoldpacsi mindkettőtöknek
2015. dec. 3. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak iOS jöhet szóba?

Mert ha nem akkor ott vannak a (szerintem) sokkal jobbak mint a nexus-ok, Huawe p8, xiaomi redmi note 2, meizu m2 note, LG g3, moto g, és a lumiák is elég jó

Sajnos az iPhonok azoknak az embereknek vannak akik évente ki tudnak fizetni 150-200 ezret egy új telóért

(Saját vélemény)

2015. dec. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!