Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S-t megéri szerintetek...

Pein95 kérdése:

IPhone 5S-t megéri szerintetek még vásárolni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam hogy lecserélem az Xperia S- telefonomat egy ilyen iPhone 5S-re. Nem azért mert nem vagyok megelégedve ezzel a telefonnal, hanem azért mert egyszerűen csak meguntam.

Most már lassan 2016-ot írunk, gondolom piacra dobják az iPhone 7-et is nyárra, de hát valahogy nem akarok kidobni 200+ ezret egy telefonért, emiatt gondoltam erre a telefonra.

Leginkább azoknak a véleményére vagyok kíváncsi akik még mindig ezt használják vagy nem rég vásárolták meg.

Legalább 3-4 évre tervezném ezt a mobilt!



2015. nov. 20. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
3-4 évre már inkább iPhone 6, bár igényfüggő. 2 évig biztosan megfelelő lesz még.
2015. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az 5S jobban tetszik mint a 6. Sokáig gondolkodtam, hogy ezt választom, de az a baj, hogy nincs 32 gigás kivitelben. 16 nekem kevés a 64 pedig már luxus számomra. Persze ízlések és pofonok.

Emiatt gondoltam, hogy az 5S megfelelne, csak szeretném ha olyan embernek a véleményét is olvasni aki még mindig ezt használja és használni is akarja még.

2015. nov. 20. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!