Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik a telefonnal ha...

Mi történik a telefonnal ha IMEI alapján letiltják?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha a szolgáltató letiltja a telefont IMEI szám alapján, akkor magát a telefont tudom használni? Wifizni, fényképezni, játszani, hasonlók.

2015. dec. 2. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, meg még be is perelnek.
2015. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért is perelnek be?:))
2015. dec. 2. 18:49
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Láttam már letiltott telefont: a kijelzőn ott van hogy ez a készülék le van tiltva és az ég világon semmit nem lehet csinálni. Semmit.
2015. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nah és ez nem készülék függő? Ez esetben egy iPhone-ról lenne szó
2015. dec. 2. 19:01
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván mivel én is erről beszélek. Smemit nem lehet majd vele csinálni,. csak nyomogatni a home gombot, ahol el tudod majd olvasni a feliratot.
2015. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
addig esetleg tudod használni, ameddig nem kell véletlenül vmi miatt restore-olni...utána beaktiválás nem fog menni...
2015. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A restore, az oké. Arról én is tudtam, de hogy ha OTA frissítésen keresztül frissítem az újabb IOS verzióra akkor is akar csatlakozni majd a hálózathoz? vagy OTA frissítés után nem kell hálózatra csatlakoznia?
2015. dec. 2. 21:40
 8/12 anonim ***** válasza:

elméletileg nem, de előfordulhat, ismerve a jelenlegi apple-ös viszonyokat, hogy kapsz egy hibát, mint pl. idén sok 4S-nél frissítés után nem érzékelt a kijelző érintést.

akkor jöhet a restore, ha használni is akarod.

2015. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem véletlen tiltanak le egy telefont. Pl: Ha tartozásod van, akkor bírósági úton fogják a követelést érvényesíteni. Az meg perrel jár.
2015. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De lehet lopott a telefon. De amúgy a lényegen nem változtat. Tiltott imeivel nem fog menni semmi -> kuka.
2015. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!