Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül extrém gyorsan az...

Miért merül extrém gyorsan az akksi kikapcsolt állapotban?

Figyelt kérdés
A mobilom akksija elég sokat kibír, főleg a "Stamina" mód bekapcsolásával. Letöröltem egy pár appot, hogy a teló még jobban menjen és a Stamina 80%- tól kapcsol be. Mégis, amikor pl. este feltöltöm 90%-ra, reggelre 60%-ot mutat. Pedig amikor netezek, játszok, alig merül. Lehet, hogy a Stamina csinálja? Esetleg kell valami app?

2015. dec. 2. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg a töltés kijelző mond hülyeségeket, és köszönőviszonyban nincs azzal, ami az aksiban valójában van.


Amúgy egyszer valaki elmagyarázhatná, mire jó ez az aksi kímélés, amikor egy napig úgyis bírja általában, tovább meg úgysem (oké, a nagyobbak kettőt, de itt a vége).


Egyébként nekem az ilyen "aku kímélő", meg app killer alkalmazásokkal csak rossz tapasztalataim vannak. Amikor elmúlik a placebo hatás, be kell látnom, hogy azzal teszek jót, ha letörlöm ezeket...

2015. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is letöröltem, mégis szuperul tud merülni. Azóta be sem kapcsoltam a Stamina-t, de így sem lett jobb a helyzet
2015. dec. 9. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? Lenovo-nál volt probléma ezzel, hogy a rendszer soha nem azt a töltöttségi szintet jelezte, ami ténylegesen az aksiban volt.
2015. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Xperia e4
2015. dec. 11. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!