Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meizu M2 milyen telefon?...

Meizu M2 milyen telefon? Vélemény?

Figyelt kérdés

Nekem eléggé tetszik, viszont arra lennék kíváncsi, hogy hosszútávon mennyire működőképes? :)

Illetve mennyire vagy vele megelégedve?



2015. dec. 3. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy par honapja megjelent telefonrol szerintem meg hosszutavu tapasztalatokkal nem fogsz nagyon talalkozni. Viszont konfig rendben, ar rendben, ennyi penzert en szemely szerint siman vallalnam.
2015. dec. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem ilyen van, 1 hete kaptam és nagyon meg vagyok vele elégedve csak félek, hogy egy idő után be fog lassulni vagy valami baja lesz.
2015. dec. 3. 07:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiába tetszik ahogy kinéz, mivel noname, nem ajánlom. Persze ettől még lehet jó, de tapasztalatot senki nem fog itt írni, az fix.
2015. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ami engem illet, rosszat nem tudok róla mondani. Sok (Többnyire noname) telefon után ez az első, amiben nem találtam valami kritikus hibát. Itt ilyenekre gondolok, hogy volt egy Nokia C5-03-mam, zenénél összeomlott, újraindult, továbbá szétesett a kép (Még akkor is, ha nem forgattad el) ->Szerviz, főpanelcsere (Ezt a telefont le lehetett úgy fagyasztani, hogyha valaki hívott, és véletlenül egy zsebből való kivétel során hozzáértél a lezáró gombhoz.); OverMax Vertis You: Hangszóró halkabb az átlagnál, hátsó kamera homályos volt: Szerviz -> Alaplapcsere; ConCorde SmartPhone 4000: Gyengébb volt az adóvevője, így sokszor elment róla a térerő. Olyan helyeken is, ahol a többi telefonon maxon volt. Szerviz -> Alaplapcsere. Ezt követően minden 2-3. hívásnál megcsinálta azt, hogy hívás felvétele helyett képernyőzár jelent meg, és nem tudtál vele semmit sem csinálni. Lezártad, majd a gombot újra megnyomva már működött... A Meizu M2 értékelését el tudod olvasni az interneten, ebbe most nem mennék bele. A dobozból kivéve első benyomásra tetszett, amit a kezemben tartottam. Csinált apróbb hülyeségeket, miután felraktam az appjaimat: nem lehetett keresni a Play áruházban. Beírtál 2 karaktert, és kilépett. Ezt egy rendszertakarítás megoldotta. Sebességre ég és föld egy 512-es telefonhoz képest. Fóliát méretre kell szabni a kijelzőhöz, tokot (becsúsztathatósat) lehet hozzá kapni. Hátlapvédőt, azt nem tudom. A menüben az appokat nem lehet név szerint rendezni, csak kézileg, illetve a virtuális billentyűzeten a Z és az Y fel van cserélve. Első alkalommal nekem 10:30 percet kellett töltőn hagyni, hogy teljesen fel legyen töltve. Ár/érték arányban ez egy minden jóval felszerelt telefon Pl: Értesítési fény, és a hátsó hangszóró a telefon aljában van, nem a hátoldalon, ezáltal mindegy, hogy hogy teszed le, ha hívnak nem fog torzulni a telefon csörgése. Természetesen jöhetnek elő még hibák, hiszen csak 5 napja van nálam a telefon, de idáig az okostelefonok között ez az első, amire azt mondhatom, hogy nem bántam meg. Szerintem az 1GB-s telefonoknak sincs sok hátra, ugyanis felrakva az appjaimat 1,25GB-t be is nyeltek. És csak a legfontosabbak vannak rajta: AIDA64, Google Drive, Facebook, Google Fordító, Flashlight, Gmail, Jófogás, Messsenger, MinDigTV, RAR, Skype, Shazam, Total Commander, Vatera, Vuze, WPS Office, YouTube +4 játék. Ezeknek a 3/4-ede le is van tiltva, hogy ne menjenek a háttérben, illetve nagy ritkán vannak használva. Még valami: A telefon szereti az újjlenyomatokat, és egyszer, ha a kezedbe veszed, nem bírod lerakni.
2015. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!