Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes venni? (több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elnézést, hogy ilyen kérdéssel bombázom a népet, de ebben a rohanó világban már igazán nem tudom, milyen telefon éri meg, mert folyamatosan újakat gyártanak és minden kimegy a divatból. Noha, nem a divat elvárásainak akarnék megfelelni, de mégse szeretnék egy teljesen elavult telefonnal járkálni. :)

Szóval, külsőleg teljesen mindegy, hogy néz ki a telefon, bár örülnék a nagy kijelzőnek. :) de egyéb kikötésem nincs. A telefont zenehallgatásra, esetleg fényképezésre is használnám (bár ez nem lényeges, mert van fényképezőgépem, szóval nem hátrány ha nem csúcstechnológiás a kamerája :D), esetleg játékra is, meg ugye nyilván telefonálásra. :D Annyi kikötésem még lenne, hogy előlapi kamerája legyen. :)

Maximum 50-60 ezret szánok rá, de az már tényleg a legfelsőbb határ. Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! :)

(még annyit elfelejtettem, hogy Nokia Lumiát semmiképp sem vennék)


2015. dec. 4. 13:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Még valami: a Huawei P7 nagyon szimpatikus, bár kicsit drága. Szerintetek ez megérné, vagy felejtős?
2015. dec. 4. 13:22
 2/7 M@teee ***** válasza:
Huawei ascend mate 2
2015. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. dec. 4. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Moto G 2015.Mert Stock Android van rajta,hosszú a támogatása,jó az anyaghasználata,jó a kamerája meg van már magyar nyelv támogatása is.A játékok nem fognak gondot jelenteni neki.
2015. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
p7 van haveromnak és szerintem megéri, jó telefon. Én is azért vettem huaweit(mate 7) mert nagyon megtetszett nála és meg vagyok elégedve a márkával. 65 körül már vannak a p8 lite-ok ami szintén nagyon jó teló.
2015. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, valószínű én is amellett maradok! :) Az ára sem olyan nagyon horrorisztikus, a külseje gyönyörű és amire használnám, arra tökéletesen megfelel. Akciós áron láttam 66.000-ért :) Szerintem megérné :D
2015. dec. 4. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 66-ért akkor már inkább a p8 lite.
2015. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!