Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 (16GB) vagy LG G4?

Iphone 6 (16GB) vagy LG G4?

Figyelt kérdés

Most LG G2-m van.Teljes mértékben megvagyok vele elégedve, de már kezd le-le fagyogatni, ha youtube-zok.

Az Iphone-t 5e Ft-tal olcsóbban tubom megvenni mint az LG-t.


2015. dec. 4. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem G4 de ez attól függ hogy ki mire esküszik.De az I6-tal sem nyúlsz mellé.
2015. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen iPhone, ez nem vita targya!
2015. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
iPhone. sokkal megbizhatóbb rajta az ios, mint lg g4-en az android. Tapasztalatból mondom. Ráadásul előbbi hosszabb távon jobb.
2015. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő nagyon jó választás.

Az android lollipora már nem jellező ez a megbízhatatlanság. Semmivel sem lesz megbízhatatlanabb mint az iphone, nyugi :)

De azért mondom a G4-et mert nagyjából a jelenlegi mobilok közül a legjobb kamerával és kijezővel rendelkezik. Ráadás, hogy nagyon szép bőr hátlapja van, cserélhető akkuja és micro SD bővíthetősége.

Szóval ahogy írták is, nem nyúlsz mellé egyikkel sem, de ezek mind az LG mellett szólnak :)

2015. dec. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az i6-ra szavazok.
2015. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az iPhone 6-ra szavazok.
2015. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 6
2015. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!