Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Core Prime...

Samsung Galaxy Core Prime mobiltelefon vásárlás? Többi lent!

Figyelt kérdés
Jelenleg 30.000 Ft-ért lehet hozzájutni, ebben az árkategóriában, egy használható telefont kapok? Ne professzionális felhasználóra gondoljatok, most egy Alcatel One Touch C-m van, e helyett kell egy viszonylag olcsó, szép, egyszerűbb telefon!
2015. dec. 5. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen az áron nincs jobb, mint a Doogee X5 Pro
2015. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hallottam már interneten arról a telefonról, de sajnos nem tudom honnan kellene megrendeljem, ahol rendes, megbízható szerviz háttér van. Hiszen nem találok erről a telefonról sajnos túl sok információt. Sehol sem olvastam arról, hogy valakinek huzamosabb ideje meglenne, és még úgy is teljesen meg van vele elégedve!
2015. dec. 7. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Core Prime klasszisokkal jobb ennek legalább rendes márkája van amitől nem kell tartani. Lefogadom, hogy arról a telefonról nem sokan hallottak, lehet fél év mulva dobhatnád ki. Nekem Core Prime -om van és tökéletesen megvagyok vele elégedve nem cserélném le semmi másra.
2015. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ugyanerre a véleményre hajazok én is, amelyen te foglalsz állást.
2015. dec. 13. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg a Core Prime-ot akkor :)
2015. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!