Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s 16GB túl kevés?

IPhone 6s 16GB túl kevés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! IPhone 6s-t vennék. Azt olvastam hogy a 16GB-t túl kevés, de a 64GB-t nekem nem futna rá. Érdemes lenne egy 16GB-ost venni, csak Facebook, Messenger, instangram lenne rajta. Meg természetesen pár fotó. Meg egy játék.. Elférne?

2015. dec. 5. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Alap vackokra elég, de ha már raksz fel navigációt, meg játékokat, veszel fel videót a kamerával, akkor nagyon kevés lesz :D
2015. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nevetségesen kevés. De tényleg. Nincs mit szépíteni rajta.
2015. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Bőven elég lenne. Sok ember bemagyarázza hogy nem elég pedig elég. Nekem is ezt mondogatták de mégis megvettem a 16 gb-os verziot. Lazán elment rajt pár játék,fotok,stb. De tudd hogy 16 gb ból csak 12 szabad,de van ugye az iCloud is ahova menthetsz
2015. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Van ugye az iCloud is ahova menthetsz"

Azért az nem árt tudni mielőtt valami fontosat törölnél, bízva abban, hogy úgyis fent van a felhőben, hogy az iCloud nem úgy működik mint pl. a Dropbox. Arra van hogy "tükrözze" a tartalmat a többi Apple eszközeidre (MacBook, iPad, stb). Ha törölsz valamit mondjuk a fotók közül iPhone-on, az abban a pillanatban törlődik iCloud-ról, és az azzal szinkronizáló eszközökről is.



Kérdező:

A 16GB-ből kb 12 áll rendelkezésre. A három felsorolt app együtt kb 1GB helyet foglal (az iOS folyamatosan cache-el, hogy gyorsabb legyen a betöltés, de ez tárhelyet vesz el, pl az Fb app alapból valami 100MB körül van, ez pár nap alatt 500MB-re kúszik fel).

Egy kép olyan 2-4MB helyet foglal, a videó meg attól függ, hogy milyen felbontást használsz (pl a 4K videó percenként kb 400-500MB).

A játék sem mindegy, mert akadnak szép számmal 1-2GB helyet igénylő játékok is.

2015. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem 16 GB-os van. Egyrészt ez valóban becsapós mert csak 12 (11,8 ha jól emlékszem) használható. Másrészt azért elég tud lenni. Van rajta kb 20 alkalmazás amiből 4-5-t használok rendszeresen. Van kb 10 órányi zene meg kb 100 fotó. Így van még 6,3 GB szabad helyem. Persze könnyen kilehet futni belőle ha elkezd valaki 4K-s videókat csinálni meg filmeket rak rá, stb. Ezt igazából neked kell tudnod, hogy számodra elég-e a 16-os. Nekem elég.
2015. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

75 saját appom van a i6-on, az eleve rajta lévőket nem veszem bele, 16GB-os, iGo navigációval, oxfordi teljes szótárral, 1 3Ds játékkal, 348 MG-nyi zenével csak, és még 3,5 GB szabad és nem fog betelni mert minden rajta van, ami nekem kell. FELHASZNÁLÓFÜGGŐ. Ja videot, képet azt inkább fényképezővel készítek, telefonon csak a legritkább esetben mert nekem az fölös.

Nagyzási hóbort aki kevesli. Volt már 32-esem (i4) és nem sokat ér, ha fölöslegesen les a csomó GB.

2015. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem 6s-t a gyonyoru kameraja miatt eri meg venni, ahhoz meg hogy jo minosegben fotozz es videozz keves szerintem a 16gb. Ha ez nem szempont akkor vedd a sima 6-ot, 16 gigasat, es sporolsz egy kis penzt vele.
2015. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de aki valóban jó minőséget akar, az igazából fényképezőgépet vesz, ez nyilvánvaló, abból is olyat, ami az ő igényeinek megfelel, nem egy kis minioptikás megapixelhuszárt.
2015. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már a második 16gb-os iphone6-omat "fogyasztom" van a jelenlegin 36 zene,3 videó,32db alkalmazás ebből 3navigáció,100db fotó így van még 6,3GB szabad helyem...nekem elég a 16os verzió!
2015. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nekem is elég bőven a 16-os.
2015. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!