Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3-ra Cyanogenm...

Dr. x kérdése:

Samsung Galaxy S3-ra Cyanogenmodot akarok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tudnátok egy jól működő CM-et linkelni? Eltudnátok magyarázni vagy egy magyar leírást adni, hogyan kell? Teljesen kezdő vagyok ezért semennyire sem értek hozzá. Legalább android 4.4 legyen és pc nélkül is meg lehessen csinálni, csak mobillal. Köszi!

2015. dec. 6. 09:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés. Ha bármit elrontanék, visszalehet könnyen tenni az eredeti romot?
2015. dec. 6. 09:07
 2/3 anonim válasza:
Ne rakd rá....ÉN is ráraktam egyik telómra és azóta nem veszi a hálózatot. Ezen kívül nem veszi be a fülhallgatót sem a bluetooth Hangszórót :)
2015. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12.1 hibátlanul megy nekem, 5.1-es droidra épül. Gyors és mentes a gyári salangoktól...
2016. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!