Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Powerampnak a próbaverziója...

Powerampnak a próbaverziója lejárt, de még mindig tudom használni (? )

Figyelt kérdés
Ez hogy van most? A minősége a hangzásnak nem változott, továbbra is tökéletes a basszus, de folyton kiírja,hogy lejárt. Letöltöttem, a trial resetet, mert azt írák,hogy az jó,de nm változott semmi, ugyan úgy kiírja. Azt olvastam,hogy rootolni kell,hogy működjön,vagy az eredetit úgy lehet megszerezni,hogyha modoljuk a google playt. A kérdésem az lenne,hogy rootoljam a telót (Októberben vettem,nem akarnám,hogy bármi baja legyen), vagy modoljam a google playt?

2015. dec. 8. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira tetszik, vedd meg, nem mész tönkre tőle.
2015. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom megvenni sajna,mert anyámnak van csak számlaszáma. Megvenném én
2015. dec. 8. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:

A google play modolásához alapból kell a root :D

Mázlid van valszeg, Poweramp védelme nem gyenge. Normálisan az lenne, hogy kiírja az üzenetet és egyből kidob.

2015. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az igen :D Ma reggel írta ki, és azóta most is dübörög a fülemben a Help me lose my mind :DD Amúgy szerinted a rootos, próbaverzió resetes mód jó?
2015. dec. 8. 20:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Vodafone Smart prime 6 a telóm
2015. dec. 8. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Simkártya költségére is vásárolhatsz a Play-on (Telenor, Telekom) én is így használom.

[link]

2015. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És azt pl a google playben hogy lehet megoldani? Azért kérdezem,mert ott csak bank vagy hitelkártyát mutat
2015. dec. 8. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!