Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem szeretném ha egy illető...

Nem szeretném ha egy illető fent látna a cseten facebookon mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha egy illető fent látna a cseten facen ki is kapcsoltam neki de mit sem érek el vele ha telefonon meg kiírja a nevem alatt hogy jelenleg elérhető hogy lehet letiltani azt facen hogy kiírja hogy elérhető vagyok? Nem akarom hogy a telefonom kiirja hogy fent vagyok lehet ez valahogy módosítani?

2015. dec. 8. 22:42
 1/2 anonim válasza:
én úgy tudom, ha törlöd akkor nem lát
2015. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De igen sajnos nem a facerol töröltem csak kikapcsoltam a csetet de akkor is ha rá megy telefonról a messengere és kikeresi a nevem ha ép fent vagyok akkor kiírja neki hogy jelenleg elérhető és ezt szeretném eltüntetni már múltkor is zaklatott hogy mi van mér nem vagyok cseten fent mikor neki kiirja hogy fent vagyok mér nem válaszolok stb
2015. dec. 8. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!