Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő átb*szás után, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő átb*szás után, ha még továbbra is érdekel az illető?! Mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés
:( ( ( ( ( (
2012. okt. 7. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok...
2012. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
semmit .. keress olyat aki nem bassz át..
2012. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lefoglalni magad,és elfejteni
2012. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megvizsgálni, pontosan miért is történt, majd azt hogy mennyire tartod saját magad..
2012. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Verni a fejedet a falba, hogy ilyen hülye vagy.

:)

Több okból: először rosszul választasz (ez még megbocsájtható...), aztán nem is tanulsz belőle.

2012. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az okokat máig nem tudom, csak azt,hogy szórakoztak velem, teljes tanácstalanság,és elképesztően csalódott vagyok,úgy érzem semminek nincs értelme........
2012. okt. 7. 18:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Átgondolni, hogy miért van az, hogy más kapcarongya akarok lenni?
2012. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele: aki egyszer megteszi,megteszi többször is.Másrészt te sem tudnál benne tovább bízni.Egyszer minden elmúlik,fel kell állni és tovább lépni,az életben vannak nagyobb problémák is.Sajnos az emberi kapcsolatok nagy része az "átb.szásról" szól.
2012. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó hogy érted..?! ki akar az lenni? nem erről van szó
2012. okt. 7. 18:07
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 ebben eléggé egyet tudok érteni:S:S tényleg ígyvan:(
2012. okt. 7. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!