Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 vagy Honor 7,...

Norbi-5 kérdése:

Huawei P8 vagy Honor 7, melyik a jobb, melyiket éri meg jobban meg venni? Vélemények ezekről a telefonokról?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 11:10
 1/5 Wadmalac ***** válasza:
Honor kicsit jobb, több kamerafunkció van, akkuja nagyobb, de ezen kívül szinte azonos, gyártó ugyanaz, válassz ízlés szerint.
2015. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

És a Huawei Mate S ????? ről mi a véleményetek?

2015. dec. 10. 16:30
 3/5 Wadmalac ***** válasza:

A műszaki adatai alapján qrrrvajó, csak én keveslem az akku méretét, minimum 3000 mAh azért jó lenne.

Én biztosan a 64 GB belső tárhelyest választanám, nem egy rossz dolog, ha nem kell az SD-re videóznod HD-ben sem.

Hát nem épp olcsó, de egy Samsung s6 Edge-nél szerintem többet ér és annál olcsóbb.

2015. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig csak Samsungom volt, most ki szeretném próbálni a Huaweit a Mate S nagyon jól néz ki, igaz kicsit nagy

Vagy ott a Honor 7 aminek hasonló a tudása és kicsit kisseb a mérete és az ára is

nem tudom melyiket vegyem...

2015. dec. 11. 17:44
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
Nekem LG G4 van, az is 5,5", én is tartottam tőle, hogy túl nagy lesz, de megszoktam, még viszonylag kényelmesen farzsebre is vágható és azért a nagy kijelzőnek is megvan a sok előnye.
2015. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!