Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek édesany...

Milyen telefont vegyek édesanyámnak?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még neki okostelefonja, nem is fiatal már. Viszont most a munkahelyén mindenkinek az van és ő rosszul érzi magát miatta. Meg szeretném lepni, nyilván nincs keretem arra, hogy újat vegyek, szóval csak használt jöhet szóba. Az lenne a kérdésem, hogy milyen telefont válasszak? Gondolkoztam a Samsung galaxy young telefonon, de lehet kicsi lenne neki. Van valami olyan, ami nagyobb kijelzős, de nem túl modern? Annyi a lényeg, hogy pár játék menjen rajta és tűrhető fotókat csináljon. Na meg persze strapabíró legyen, ne fagyjon le. Mit ajánlanátok?
2015. dec. 12. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nèzél valami Nokia\Microsoft telefont azok strapabìrók eés mèg jó is képet csinálnak.
2015. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Mi 6S-t vettünk anyámnak, örült neki.
2015. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10:08...mekkora troll vagy :D


Amúgy mi is öcsémmel használt Xperia Z1c-t vettünk, 50 ezer körül. Gyakran úgysem cserélgeti, és mindenképp valami korábbi csúcsmodellt néztünk.


Esetleg tippnek:

[link]


Mondjuk egyszerűbb lenne egy nagyjából keretet belőni minimum árnak, mert annak sok értelme nincs, hogy egy alapból lassú vackot veszel. Alsó kategóriában Lumiákat néznék.

2015. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét. A Microsoft készülékek még alsókategóriában is megállják a helyüket. Átlátható, felhasználóbarát felület, rendesen optimizálva, jó árban.

Egy Lumia 535 szerintem teljesen jó választás, 30 alatt kapni.

2015. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy vagyok troll...csak a szent igazságot írtam meg.
2015. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!