Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia m4 aqua összekarco...

Sony Xperia m4 aqua összekarcolódik ha leveszem a gyári gagyi védőfóliáját ameddig nem jön meg a normális fólia?

Figyelt kérdés
Tehát a bap alsó sarkában eléggé zavaróan jön fel. Már feljött a kijelzőig. Ez a gyári alatt nincs másik gyári fólia? Tehát ami most rajta van az az amivel megvettem és rajta van a lehúzó fül. Ez alatt nincs másik fólia? Mikor mgvettem kérdeztem a nőtől hogy nem e tud rárakni valami normálisat. Azt mondta hogy nincs.ilyenük nekik és nem is ajánlja a fóliát. Mert azt mondja sokszor az befolyásolhatja a telefin működését, van hogy nincs miatta térerő vagy a kijelző érzékelésénél van valami baj miatta. Mit mondtok ti erre?
2015. dec. 12. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy megvédd a karcolódástól, venned kell a telefonodhoz megfelelő tokot, a fóliát pedig nyugodtan leveheted!

Én féléve vettem egy SONY Xperia E4-et, másnap már le is vettem róla a védőfóliát.

Kijelsző takarításához puha törlőkendőt ajánlok!

2015. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pontosan milyen tokra gondolsz? Flip tok?

Szilikon tokot rendeltem hozzá meg üvegfóliát. De lehet majd csak karácsony után ér ide.

2015. dec. 12. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, igen, Flip tokra :)
2015. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A másik, hogy tokot bármely GSM boltban kapsz hozzá.
2015. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!