Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vizes lett a telefonom és nem...

Vizes lett a telefonom és nem szól? ˇˇ

Figyelt kérdés

Véletlen kiöntöttem egy pohár tejet és a telefonom is olyan lett egy kicsit. A Telefonnak semmi baja nem lett, csak később vetem észre, hogy semmilyen hang nem szól rajta.( Se yoututbe, se SMS se semmi) a fülhalgatót pedig egyáltalán nem érzékeli. Megpróbáltam már újra indítani, de sajnos így sem működik. Van esetleg valami ötletetek, hogy hogy lehetne megjavítani? ( Halottam már a lefagyastós módszerről, de azt még nem próbáltam) Ha otthon nem lehet megcsinálni akkor kb mennibe kerülne szervízbe szerintetek?



A telefon egy Sony Xperia S tipusú telefon amiből sajnos nem lehet kivenni az akumlátort.


2015. dec. 14. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

jah :D fagyaszd le, hátha akkor még egyéb baja is lesz.

javítani nem is tudom...5ezer első tippre, de nem vagyok szervízes, ezt ott kérdezd meg. elég valószínű, hogyha már jack csatlakozó se jó, akkor nem is biztos, hogy alaplapcsere nélkül nem úsznád meg(ha például odáig ázott)

2015. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A Telefonnak semmi baja nem lett, csak később vetem észre, hogy semmilyen hang nem szól rajta."

nem lett baja, csak baja lett.

2015. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Beázott telefont nem kapcsolgatunk... Már mindegy, marad a szerviz.
2015. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére a jack már működik,de zt nemtudo hogy hogy :D
2015. dec. 14. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Most akkor vizes lett, vagy tejes?
2015. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tejes
2015. dec. 14. 14:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Odáig javultak a dolgok, hogy fülhalgatóval már szól, illetve ha valakivel beszélek telefonon akkor őt is hallom füles nélkül, de csörögni pl még mindig nem csörög :(
2016. jan. 10. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!