Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mié1t fogy el ennyire hamar a...

Mié1t fogy el ennyire hamar a Ramom? Tényleg ennyire kevés az 1Gb, vagy ennyire optimalizálatlan a rendszer?

Figyelt kérdés

Huawei ascend G620s

4magos snapi 410 soc melett adreno 306 al.

Pl megnyitom a facebok alkalmazást és már alig marad 200mb Ramom .

Hogy lehet ezt orvosolni?

Vagy pl böngészek (goggle crhome) kb fél orát pár lap használatával kilépek mindig ujratöltenek az alkalmazás ikonok.Ez az ujratöltés néha akkor is megtörténik ha átlag dolgokra használom.Mit lehet tenni?



2015. dec. 14. 17:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja meg ha a kamerát használom akkor mindig ujratölt a telo és bellasul a kamera alkalmazásis .
2015. dec. 14. 17:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami más lehet a baj. A legtöbb telónak 1Gb a ramja és mégis elég. Én TV-t szoktam nézni rajta, de még semmi ilyesmit nem tapasztaltam Lenovó A5000 a telefonom. 4000.-mA akku, és 4Gb Sd kártya ven bennt...
2015. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem , ezért kérdeztem énis nem tudom mit kellene csinálni.

Csináltam tárhelyet 1,3gb a telefonon 10 gb sd kártyán.

Azota gyorsult d ram fogyás van .

2015. dec. 14. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a Facebook Lite-ot, a Facebook helyett. Ha utána is elfogy a RAM, akkor legalább kiderül, hogy nem a Facebook a hibás. (általában de)
2015. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Irtam a Huaweinek adtak ki egy frissitést ! :)

Jobb lett , letöröltem a facebokot és szerintem is az volt a hibás.

2015. dec. 29. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!