Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Negativ es pozitiv tapasztalat...

Negativ es pozitiv tapasztalatok huawei p8 vs lite? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazabol az erdekelne hogy kulsoleg a p8 es a lite miben ter el?

Valamint mind2 tipusrol velemeny erdekelne.

Nekem a lite valamiert jobban tetszik de nem akarom el sietni.

A telefon leirasaban irja hogy "3 gorilla glass" ez pontosan mit takar?

Valamint p8 es lite kameraja erdekelne hogy mennyire jo hatso es elso kameraja.

Normalis valaszokat szeretnek kerlek ne flegmazzatok :(

Jo valaszokat elore is koszi



2015. dec. 15. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden pozitív ezen a készüléken. Amit negatívként tudok ráróni az a zajos bluetoth fülesem párosítása, néha ledobja stb mert nem szereti a régi szabványt. A korábbi xperia e vel szuper jó volt. De lehet frissítés megoldja.

Valamint hogy a huawei saját szép kultúrált billentyűzete nem magyar ékezetes. De ott van mellette a fapados google és frissítés ezt is megoldhatja. Szóval, csak a füles miatt bosszankodtam pedig már jó ideje használom a telót és nem találtam egyéb hibát. Frissíteni pedig még nem akarom,mert félek elrontja az amúgy nagyon stabil rendszert. Ja, és nekem lite van amit 64 ért rendeltem:-) A sima p8 annyival nem jobb, csak szerintem hogy fém a hátlap.

2015. dec. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 greeen válasza:
Szia. Egy felsőkategóriát (p8) akarsz összehasonlítani egy középkategóriával.(p8 lite). Értelmetlen és sportszerűtlen a lite típussal szemben, hisz bármilyen technikai paramétert nézünk, a p8 természetesen jobb. Nagyobb,több a memória benne,gyorsabb, nagyobb a kijelző,full hd a felbontás,prémiumminőségű az anyaga (fémház).Jobb processzor, erősebb grafikus mag, jobb előlapi kamera stb stb
2015. dec. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3 gorilla glass?
2015. dec. 31. 05:45
 4/6 greeen válasza:
TEHÁT A P8 kamerái is komolyabbak.Az elölapi kamera nagyobb látószögü, és egy kűlönleges szenzort kapott. Egy fejlettebb képdigitalizáló technológiával.A gorilla glass 3 egy kimondottan erős ütés és karcálló üveget jelent.
2015. dec. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 greeen válasza:
Tehát a lényeg.Ha van pénzed a normál p8-ra és szánsz is rá annyi pénzt, akkor a p8 sokkal többet nyújt. És időtállóbb is hardveres teljesítményben.
2015. dec. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ahham köszi
2016. jan. 2. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!