Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPHONE 6S? Előfizetés?

IPHONE 6S? Előfizetés?

Figyelt kérdés

Tényleg nem lehet részletre venni ezt a teleont, csak úgy, ha minimum 200.000-ret leteszek előlegként, + részlet havonta, + havidíj?

Telenor, Tmobile, Vodafone ezt mondta.


Igazából csak azért kérdeztem, mert meglepően sokaknak lett most ilyen telefonja körülöttem, és olyanoknak is, akik tényleg hónapról hónapra élnek, kajára nincs pénzük, szakadt ruhák stb..


Nem féltékenységből írom, lenne rá pénzem, ha ilyet akarnék, csak ma barátommal voltunk bent üzletekben és meglepődtem, hogy akkor hogy is van ez...

Csak nem vesz fel hitelt azt ember, hogy ilyen telefonja legyen! (És nem clone telefonok)


2015. dec. 16. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

200 ezer előleg? :DD hol hallottál ilyen hülyeséget?

max 40% előleget kérnek, ha előtte nem volt náluk előfizud

de tőlem 19 évesen nem kértek előleget

2015. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma 4 és fél 5 között hallottam ezt.... a boltban mondták! :)

új előfizetőként, csúcskategóriás telefon.

Amúgy én is majdnem seggre ültem, hiszen, aki ennyit letesz, az megveheti teljes áron is.

2015. dec. 16. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind három szolgáltatónál mobilelőleg befizetése lesz szükséges ha új előfizető vagy.Én telekomos vagyok lenne részletfizetési lehetőség iphone 6S-re is,de egyébként új előfizetőként minden telefonnál be kell majd fizetni valamennyi előleget..
2015. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, és alá is írom, hogy kell előleg, de ilyen sok? Aki ennyit letesz előlegként, az már az egész telefont kitudná fizetni szerintem.
2015. dec. 20. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!