Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek is gyorsan merül az...

Nektek is gyorsan merül az iPhone 6/6s?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy iPhone 6S-t, és eddig minden nap töltenem kellett, ma 2-szer is.

Az oké, hogy nagy képernyős, de ennyire eszi az akksit?

Nektek sem bírja sokáig? (Normál használat mellett)



2015. dec. 25. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért szokták mondani, hogy i6+, vagy i6s+-t éri meg jobban venni az akksia miatt.
2015. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem az már nagy lett volna, a 6S pedig még határeset :D
2015. dec. 25. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egész nap nyúzom a 6s plus modellt és bőven kibír 7-8 órát.
2015. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak azért, mert még csak most kaptad, és gondolom egész nap azt nyomkodod. úgy persze, hogy gyorsan lemerül. néhány nap, és nem lesz olyan nagy újdonság, és akkor majd normalizálódik. nekem nincs semmi bajom az i6-om üzemidejével. ha intenzíven használom, akkor ez is ahogy előttem írják, 7-8 órát el lehet lenni, pl. netezni, ilyesmi. oda-vissza bpest-szeged utazást simán kibírta nekem úgy, hogy megszakításokkal végigbeszélgettem facebook-on+zenehallgatás.
2015. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tedd töltőre és hagyd, hogy teljesen feltöltse az akkut a töltő. Semmi nem indokolja, hogy ilyen gyorsan lemerüljön, de ha egész nap nyomkodod, ez a vége.
2015. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!