Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6 edge milyen...

Samsung galaxy s6 edge milyen telefon? Melyik másik telefon jó még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ösztöndíjamból összeraktam annyi pénzt, hogy ezt a telefont meg tudjam venni. Csak kicsit sokallom az árát, és úgy gondolom, hogy nem ér ennyit. Tetszik nagyon, és ha jó, meg megéri, akkor talán meg is veszem... de, nem tudom, lehet van jobb, ami olcsóbb, nem értek hozzá. Iphone-t nem szeretnék, azon kívül bármi szóba jöhet. Mindig Samsungom volt, a mostani már 4 éves, és lehet még nem váltom le, mert nagyon nincs baja, csak néha kikapcsol... Ilyen 4-5 évig szokták bírni nekem.


2015. dec. 27. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó telefon, megéri az árát így 150 ezer környékén, vagy még esetleg LG G4, sőt, szerintem az jobb is, nagyjából egyforma az áruk és a tudásuk, a különbség viszont: az LG-nek nagyobb kapacitású és cserélhető az akksija, bővíthető a memóriája, és jobb az előlapi kamerája.

A Samsungnak viszont van ujjlenyomat olvasója. Lényegében ennyi, egyikkel sem járnál rosszul!

2015. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
LG telefonom még sosem volt. :) Utánaolvasok, köszi :) Még válaszolhattok.
2015. dec. 27. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Sony xperia z2? Bár nem a legujabb model, de jóval olcsóbb mint a samsung és ez sem rossz telefon
2015. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzt egy telefon sem ér, de ha van rá pénzed akkor vedd meg. Csalódni nem fogsz benne.
2015. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálnám rá a pénzem... Megtehetném meg minden, csak nem úgy neveltek, hogy bármire kiadunk ennyit, pedig megtehetnénk... Hát, majd átgondolom :)
2015. dec. 27. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, már nyár óta tervezgetem hogy veszek egy új telefont, novemberben meg is akartam venni de aztán inkább lemondtam róla. Viszont jól kitoltam magammal mert most 23-án csak megrendeltem, viszont csak holnap hozzák ki...
2015. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább Nexus 6.
2015. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sony xperia z5 öt ajánlanám vagy esetleg az LG G4 et
2016. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!