Android vagy IOS?

Figyelt kérdés
most Windows Phone-om van, de váltani szeretnék mert rengeteg alkalmazás nem található meg az Áruházban (köztük játékok) vagy ha igen akkor fizetősek.

2015. dec. 27. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Windows Phone-om van. Nincs különösebb bajom vele, de ezután Androidot veszek majd, ha min. 50.000 Ft meglesz rá, mert az a minimum amit rá kell költeni, hogy jófélét kapj. IOS nekem túl drága...egy picit túlértékelt. De kinek mi fekszik jobban kézre.
2015. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont ahogy az első írta. 50e-ért nagyon jó droidos telefonok vannak.

Játékok terén nincs nagy különbség iOS és droid között. Talán annyi, hogy néhány játék hamarabb jelenik meg iOS-re.

Meg nyilvánvalóan vannak olyan játékok amik egy 50e-es készüléken nem vagy nem túl jól futnak ezt bele kell kalkulálni.

Viszont 90-100e-ért már simán kapsz olyat ami még sokáig mindent elvisz.

2015. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Akkor most várunk arra hogy megjöjjenek az Ájfonosok, és elkezdődjön egy újabb, iOS vs Android háború...
2015. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha egy stabil rendszert akarsz és a pénz nem számít akkor a legjobb választás az iOS.

Ha nincs sok pénzed és nem zavar, ha egy idő után belassul és lefagy a mobilod akkor android.

Az iOS-t is testre lehet szabi jailbreakkel, ha ez számít.

100ezer Ft-nál többet én nem költenék androidos telóra, mert lehet hogy amikor megveszed többet tud, mint a feleannyiért kapható társa, de ugyanolyan gyorsan elavul.

Nekem jelenleg iPhonem van 2 éve(volt már samsungom és htc-m is), és semmi pénzért nem váltanék vissza androidra.

Nem véletlen, hogy az iOS a legstabilabb mobil operációs rendszer, mivel nagyon kevésféle eszközre (iphone, itouch, pad) kell optimalizálniuk, az androiddal ellentétben ahol több százféle mobilra és tabletre kell.

2015. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
28%

Ne hallgass az előző válaszolóra!

Nekem androidom van és tejles mértékben megvagyok vele elégedve, igaz, hogy néha lefagy, meg nem minden játék megy rajta, de nem került 2000ezer forintba

2015. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

"Ha nincs sok pénzed és nem zavar, ha egy idő után belassul és lefagy a mobilod akkor android."


Ezt a bullshitet mégis honnét szedik elő még mindig az igyíkok???

Ez már elég rég nem így van.

ipaden játszottam a múltkor a hitmannel és többször is újraindította már az ipadet. Szóval erről ennyit.


Az iphone kb 1.5-2x annyiba kerül, mint amennyit valójában ér. Ez elmondható sok droidos telefonról is csak ott nincs ekkora túlárazottság.

2015. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

#3

Ez vicces, mivel az esetek 80 százalékában pont, hogy az Android-ot használók kezdik a vitákat, és mivel ez az oldal tele van elfogult emberekkel, már az, hogy "Ájfón"-t írsz, iPhone helyett, kiveri náluk a biztosítékot.


Egyébként az echte iPhone felhasználókat, akik nem azért veszik, hogy az osztálytársak ne gúnyolják, pont nem érdeklik más emberek telefonjai.


És miért is érdekelné őket? Vagy bárki mást aki nem az a megmondó ember típus? Hisz könyörgöm, ezek csak használati tárgyak :)

2015. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
:D ... én még mindig azt mondom, hogy a Symbian a legjobb választás, vagy a Nokia 3310, annak ugyan semmi baja, és alapból a legfrissebb szoftvert rakták rá, mert évek óta nem frissítik, mégis gyors.
2015. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
#6 Igen, részben azért kerül 2-szer annyiba, mert iOS van rajta. Az iPhoneban nincs 8magos processzor meg 8gb ram, mégis gyorsabb mint az androidos atomerőművek, ebből látszik, hogy az iOS mennyivel jobb.
2015. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Felesleges annyi pénzt kiadni egy iPhone-ért! Csupán sokan szeretnek menőzni vele, mert olyan drága, pedig valójában inkább a márkanevet kell megfizetni, de maga a telefon nem tud annyit. Az egész hátterében az áll, hogy az Apple olyan sokra tartja magát, pedig nem több másik nagy márkáknál, és míg másoknál 30%-ban a márkanevet, 70%-ban pedig a telefon tudását kell megfizetni, addig almáéknál ez pont fordítva van.

Arról már nem is beszélve, hogy szándékosan lezárják a rendszert, hogy másokkal még véletlenül se legyen kompatibilis, ez már egy nagyon beteges rivalizálás.

Ezzel ellentétben az Android teljesen nyitott, szabad rendszer, egyénileg testreszabhatod saját ízlésed szerint, és a Google Play-ből rengeteg alkalmazás és játék letölhető, kb. 95%-uk ingyen!

És bár az Android hardverfüggő rendszer, de 50 000 Ft környékén már egész jó telefonok vannak. Főleg a Huawei csinál Androidosból nagyon stabil telefonokat, de azért egyéb szuper kis telókat is lehet találni.

Ezek után kérdem én: minek gyűjteni egy iPhone-ra? Teljesen felesleges, hacsak nem "harapott alma"-megszállott az illető.

2015. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!