Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meglehet oldani, hogy a...

Meglehet oldani, hogy a Bluetooth-os hangszórónak az akkumulátor szintjét kijelezze a telefon?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy iphone egyből kijelzi ahogy rácsatlakozik a telefon a hangszóróra. Androidnál is néztem ilyet de azok olyanok voltak, hogy időt kellett beállítani aminek szerintem semmi értellme ha lenullázod az időt érdekes módom hirtelen 100%-ot ír ki. Iphone nál lehet ilyet, hogy kijelezze akkor androidnál miért nem? mert nem találltam semmi ilyet pedig nagyon fontos lenne! Megköszönök minden egyes segítséget!

#telefon #Android #bluetooth #akkumulátor #iPhone #monitoring #kijelzés #bluetooth eszközök akkumulátor kijelzése
2015. dec. 27. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért nincs benne ilyen mint amiért a trabantban nincs légzsák.

Elenyésző rá az igény.

2015. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak nem ez volt a kérdés hanem, hogy meglehet e oldani esetleg valamilyen alkalmazással sok helyen olvasgattam azért annyira nem kicsi az igény!
2015. dec. 27. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, csak BT pulzusmérővel. iPad-en látom az elem szintjét, de droidnál nem. De az iPaddel nem megyek sportolni.
2015. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Állítólag csak az 5-ös droidtól működik.

Kíváncsi vagyok nem sokára lesz 6-os rendszer a telefonomra.


Ha akarsz itt olvashatsz

[link]

2015. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
s4 LTE+ om van 5 ös androidal :D
2015. dec. 27. 15:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Valaki egy konkrét megoldást esetleg tud küldeni/mondani?
2015. dec. 27. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!