Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hiszi azt a Play Áruház...

Miért hiszi azt a Play Áruház hogy nincs hely a telefonomon? Egyetlen alkalmazást sem enged telepíteni.

Figyelt kérdés

Már több Android-os telefonomnál is előfordult hogy a Play Áruház azt érzékelte hogy nincs elég hely az eszközön egy alkalmazáshoz. Függetlenül az alkalmazás méretétől. Legyen az 2mb-os vagy 300mb-os egyszerűen amíg nem törlök le annyi alkalmazást amennyi kiteszi azt a helyet ami kéne a "kiszemeltnek" addig a telefon szerint nincs hely (fájlokat természetesen enged rámásolni és .apk-ból is lehet telepíteni). Volt hogy 2gb szabad helynél sem engedte. Gyári reset-et el szeretném kerülni. Egy sima újraindítás viszont kevés. SD kártyával és anélkül sem működik.

Teszteltem egy alkalmazással és itt van az eredmény: [link]

Ötlet?



2015. dec. 28. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Kevered a rendszermemóriát és a belső tárhelyet.

Neked a ram kevés.

A beállításoknál az Alkalmazások - Futó alkalmazásoknál mennyi szabad ram-ot ír ki?


Megoldás lehet pár alkalmazás eltávolítása ill. olyan gyári programok frissítéseinek az eltávolítása amit nem használsz. (és az aut. frissítés kikapcsolása)


Komolyabb és hozzáértést igényel a root és az ezáltali lehetőségek.

2015. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nézd meg a csatolt képet :D Nem a ram-ba köt bele. Azt írja hogy tárhely nincs. És próbáltam már letörölni felesleges dolgokat csak nem értem hogy miért gondolja azt hogy egy gramm hely nem maradt.
2015. dec. 30. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tudom!

Ott a gond hogy a rendszernek alapjáraton szűksége van kb.300MB ra ahoz hogy normálisan tudjon működni! Törölj!

2015. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én eddig úgy tudtam hogy a gyári memória ketté van particionálva. És ezt még az is "bizonyítja" hogy állítólag a belső tárhelye 8gb (ami kb 7,5 körül lehet mert általában ez kerekítve van) és az elérhető tárhely 5,41gb. Ez alapján van a rendszernek külön lefoglalt tárhelye. Legalábbis logikusan így kéne legyen. Viszont ideiglenes megoldásként átraktam a gépemre egy pár videót és képet. Így persze lett hely de azt a 400mb-nyi helyet nagyon nem akarja engedni.
2015. dec. 31. 18:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekesség hogy azt a 400mb-nyi helyet viszont média fájlokkal fel tudom használni.
2015. dec. 31. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!