Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott Lumia 735 telefonnal...

Letiltott Lumia 735 telefonnal mit lehet kezdeni, hogy működjön?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy szép állapotú lumia 735 telefont használtan egy személytől, kipróbáltam, minden jól működik rajta, stb. Mára letiltott az IMEI száma, megszűnt a térerő, meg minden. Elvittem a Vodafone szervizbe, ahol mondták hoyg a készülék IMEI száma le lett tiltva. Amennyiben nem tudom az eladót elérni és visszaboltolni az egészet, milyen megoldás létezik, hogy tudjam használni a telefont?

2015. dec. 29. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelented fel, habár nem hiszem hogy sokra mész vele.
2015. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És abból nekem mi hasznom származik? nem lesz jobb a telefon, max le kell adnom a rendőrségre. de így meg még alkatrésznek legalább elmegy.
2015. dec. 29. 17:56
 3/5 A kérdező kommentje:
beraktam egy másik sim kártyát, és ezzel működik! ha tényleg le lett tiltva, akkor lehetséges, hogy egy másik sim kártyával működik egy ideig?
2015. dec. 29. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
A szolgáltató megkeresi a tulajdonost, és behajtja rajta a tartozását. Őket nem érdekli, hogy eladták, elhagyták, ellopták a telót.
2015. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de akkor az eredeti tulajdonost keresi meg, nem? vagy imei cím alapján megkeresi a telefont?
2015. dec. 29. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!