Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes venni...

Melyik telefont érdemes venni a t-mobile kínálatából 100e Ft alatt?

Figyelt kérdés
Olyan 80-90 körül, nagyon max a 100, mert efelett már nem költenék telefonra. Telefon böngészéshez, videókhoz, zenéhez, telefonáláshoz kell, szal semmi extra. jelenleg Xperia L-em van. Meg vagyok elégedve az androiddal, a microsoft lumia kezelőfelülete nem jön be.
2015. dec. 30. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ár az előfizetés függvényében erőteljesen változik, előfizetés nélkül a Huawei P8 Lite telefont választanám okosórával 76990,- forintért.
2015. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Előfizetés nélkül. Miért pont az? A lite nem túl csábító jelző nálam :D
2015. dec. 30. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:

5 colos HD kijelző, 2 GB ram, 16 GB tárhely, 8 magos proci. 4G/LTE képes, NFC, stb...

Szerintem teljesen rendben van.

Viszont ha nem előfizetéssel veszed, akkor inkább vedd meg kártyafüggetlenként, az Aqua-nál például 70.890,- forint. Igaz óra nélkül, de szolgáltató független, bármilyen kártyával használható. Előfizetés nélkül valószínüleg a többi készülékre is vonatkozik hogy függetlenként ugyanannyiért, vagy még olcsóbban is megkapod mint a Telekomnál, bármelyiket választod is.

2015. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy onnan jobban megéri, csak bizonyos okokból a T-Mobile-tól veszek.
2015. dec. 31. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!