Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek blackberry...

Mi a véleményetek blackberry classicról?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet,de nem tudom hogy megéri e az árát,stb....

2016. jan. 1. 15:36
 1/2 anonim válasza:

Én is szeretnék egyet, még úgy is h jelenleg egy 4x annyiba kerülő telefont használok. Azt mondják h az a typing élmény az azért ott van. Android appokat is tehetsz rá. sztem jó kis telefon. Persze nem youtubozasra meg profi fotózásra való.. ami magától értetődő hiszen a kijelző egy négyzet alakú krealmany.. am sztem egy kicsit pixeles is

Ha lenne felesleges 60ezrem akkor a ruhavásrlás után vennék egyet :D

2016. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem pixeles. nekem q10 van, ugyan akkora méretű és felbontasu kijelzi. és ha szinte a kepembe nyomom a telefont se látom a pixeleket, mert elég nagy pixel surusege van. jó telefon, ha futotta volna rá, classicot veszek, de a q10 el is teljesen elégedett vagyok, mert ugyan az a hardware
2016. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!