Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne jó választás?

Melyik lenne jó választás?

Figyelt kérdés

-Htc One M8

-Samsung Galaxy s5 mini

-Sony Xperia m4 aqua

Htc-re azt mondták nagyon szar a telefon,meg maga a gyártó is.

Samsungnak az angyaghasználatát szidták,viszánt szerintük 100000x ráver a Htc-re,az összes telefon.

Sonyt dicsérték az anyaghasznákat miatt,viszont az egyik osztálytársamnak(igaz z2-je van)szidta az akumlátort.

Na?

Szerintetek?Mik a tapasztalatotok ezekkel a gyártókkal.

iphone 5s javasolták,de annyira nem jön be.



2016. jan. 1. 18:43
 1/6 anonim válasza:
0%
szerintem a samsung galaxy s5 mini t vedd meg mert nekem is az van es tok jo mert egyik haveromnak s3 mini van es 2 gb ram 16 gb tarhely szerintem vedd meg
2016. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Norbi658441 ***** válasza:
Ajánlanám még a Galaxy A5-öt,szerintem az anyaghasználatára nem lehet panasz,és kb. ugyanolyan erős,mint az s5 mini,csak újabb formavilág.
2016. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Iphone csak divat telefon, nem éri meg az árához képest semmit sem tud, ha nem hiszed el bebizonyítom, csak a márkát fizeted. Ezek közül a sony a legerősebb, gyönyorű fotókat csinál, nincs olyan játék ami nem futna el rajta, az akumulátor is jó, tehát sony.
2016. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az s5 mini tuti jó, és az anyaghasználata sem feltétlenül rossz.

Nekem xperia m4 aquám van, én szeretem, de ha ilyened lesz, csak kártyqfüggetlent vegyél, mert a szolgáltató alkalmazásai rengeteget foglalnak a 8Gb-os memórián

2016. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezek közül egyértelműen m8. Anyaghasználatban jobb ezeknél bőven ha ez a szempont.
2016. jan. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De miért hasonlítasz két középkategóriás telefont a HTC-hez? Azoknál dehogy szarabb, egy Samsungos Touchwiz-nél bármi jobb, csak szép ennyi de a Sense is. A sony rendszere jó, sok sony-m volt már.
2016. jan. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!