Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet, hogy klón a telefonom....

Lehet, hogy klón a telefonom. Honnan tudhatom biztosan, hogy eredeti-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 00:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ránézésre. A népszerű tipusokhoz találsz összehasonlításokat a neten, pl:

[link]

2016. jan. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Telepítsed az Aida64 nevü appot, azzal meg tudod nézni hogy milyen alkatrészekből áll és üssze tudod hasonlíani az eredetivel
2016. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Letöltöttem az alkalmazást és minden megegyezik az eredetivel. RAM, proci, kijelzo stb.

De valamiért én még mindig kételkedem. Honnan tudhatom 100%-ra, hogy eredeti. Vigyem be egy telefonoshoz esetleg.

2016. jan. 2. 11:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Létezik, hogy ez egy 4 magos 3 giga ramos és 32 giga alapmemoriaval rendelkező klón?
2016. jan. 2. 11:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Szürkeimportból és feketepiacról olcsón beszerzett alkatrészeket használva ilyen erős hardverrel se lehetetlen klónt csinálni. De mi ad neked okot a további kételkedésre? Egyáltalán milyen telefon? Honnét vetted?
2016. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez egy Samsung galaxy note 3. És az ad okot, hogy pl a led nem működik rajta, néztem videót róla és a fülhallgató alatt van egy led égő ami erősen világít mikor tölt a telefon. Ezen nem világít csak egy icipici kis led van ami nagyon halványan ég. És az aksit kivettem és nincs benne semmi cimke. Jönnek a frissítések, jól viszi a játékokat is. De furcsa nekem ez a led. Mert kettő van egy a jack dugó alatt közvetlenül, és van egy alatta ami erősebb fényt ad. Nekem az nem működik valamiért, hiába állítom be, bár nem az igazi toltoje, nem tudom, hogy ezért nem ég. Plusz a címke az aksi alatt, ami nincs ott. És a videó minősége is furcsa nekem. Szépnek szép, de furcsa, elvileg 4k-ban is készít videót. De olyan... nem tudom, furcsa, és feltűnően könnyű. Ellenőriztem a s pen hosszát is, mert több oldalon is írták, hogy az eredetinek hosszabb a ceruzája 11 centi, lemertem pont akkora. A videó amúgy szép meg minden, a képek is tűélesek. Csak ez a led zavar, hogy nem világít. Meg az aksi alatt lévő címke hiánya. Most ez vagy egy iszonyú jó kamu telefon, vagy egy eredeti. Komolyan nem tudom már...
2016. jan. 2. 13:24
 7/11 A kérdező kommentje:
Használt telefon árustol vettem.
2016. jan. 2. 13:26
 8/11 anonim ***** válasza:
A led 2 esélyes lehet: filmeken, videókon sokszor mindent feljavítanak, hogy jobbnak tűnjön, mint amilyen valójában, vagy pedig az is magyarázat lehet rá, hogy használt telefon, így egy idő után már persze hogy nem olyan, mint újkorában. A címkét az akksi alól is lehet, hogy az előző tulaj vette ki. Biztos felszakadt, felgyűrődött, és így jobbnak látta eltávolítani. Használt telefonnál én ilyeneken nem csodálkoznék.
2016. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
A matricát azért szedte le róla a gsmbűnöző, mert azon volt az eredeti IMEI szám. Nem látod = nincs kínos kérdezősködés.
2016. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De miért szedte le? Beirtam a telefonba egy kódot és kiadta az imei számot. Miért vette le?
2016. jan. 2. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!