Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet ezt leállítani?...

Hogy lehet ezt leállítani? Itunes és apple alapú.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérlek a hülye kommentektől kíméljetek meg!


Úgy jártam, hogy kaptam a napokban egy smst, hogy vettem az appletől vagyis szerinte az istunes-on belül egy fotós alkalmazást, pedig nem. Viszont a számlás smst az otptől kaptam, hogy lemelték az összeget (ekkor 1.98 eurót), ráadásul december 31-én, 5:31 perckor, mikor fent sem voltam, mivel szünetben ilyenkor aludni szokás és pláne nem telefonozok olyankor ha egyáltalán fent vagyok. Írtam az applenek, de nem érkezett válasz azóta sem. Ma megint kaptam egy sms-t azzal, hogy vásároltam és levették az összeget, de most már 1.99 eurót. Megint írtam az applenek a problémámmal kapcsolatban, és felhozott egy ikont, amire azt írta ezt vásároltam, mint alkalmazás, de nem és mivel nem tettem a telefonon sem jelenik meg, nincs rajta. Most kaptam egy semmit mondó rendszer üzenetet válasz e-mailként megjelölve, miszerint majd válaszolnak személyreszabott kérdéssel 48 órán belül. Aztán rá 2 percre, megint kaptam egy újabb e-mailt, amiben csak egy apple-s számla volt, mindenféle adattal és csak az apple-ID azonosítóm meg a címem és a bankszámlaszámom volt helyes, semmi más. Benne volt az is, hogy ma vettem azt az alkalmazást, pedig nem és ekkor már egy olyan alkalmazás ikonját hozta ki, ami rajta van a telefonon ugyan, de nem vásároltam benne semmit.

Azóta megváltoztattam a címem és a számlaszámomat is kitöröltem, hogy hátha akkor többet nem vesz le. (egyébként is, még akkor adtam meg az app-store miatt, mikor a telefonomat megkaptam és odanavigált a beállítások során, kb. 9 hónapja).


Kérem szépen valaki segítsen, hogy lehet ezt leállítani??? vagy mit lehet ezzel csinálni?

Köszönöm előre is a normális válaszokat!


2016. jan. 2. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Családi megosztás nincs bekapcsolva? Mert ha igen, és van benne másnak is ID-je, az is a Te kártyádról fog vásárolni.
2016. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!