Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdekelne, hogy mekkora a...

Érdekelne, hogy mekkora a különbség a 4,7 illetve 5 colos kijelzőjű telefonok kezelhetősége között?

Figyelt kérdés
Eddig, 4,7 colos telefonom volt és elég jól tudtam kezelni, viszont most 5 colosban gondolkodom nem túl nagy az egy lánynak?

2016. jan. 2. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vennéd észre ha a kezedbe adnák hogy nagyobb. Átlóban 7mm a különbség.
2016. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hat a 4,7 es az 5 inch (col) kozott nem nagy a kulonbseg,alig eszreveheto :)

Es nem attol fugg h milyen telefonod van h jajj h all a kezemben :)

Amilyen tetszik

2016. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Mivel egyiket sem lehet egy kézzel kényelmesen kezelni, ezért a nagyobb jobb elvet kövesd.
2016. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek s4 mini-je van 4,3" col ès szerintem pont egy női kèzbe illik, de láttam már nőnèl 6"-os telót is
2016. jan. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem s3 van, az asszonynak s4.

Pont ennyi a különbség. Neki kisebb a keze mégis tudja használni. Sőt, nem cserélné el kisebb telóra.


[link]

2016. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. jan. 3. 12:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5'5ös telefonom lesz lányként, szóval ez ízlésfüggő. Az biztos, hogy 0,3 col eltérést nem fogsz nagynak érezni.
2016. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!