Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok ilyen célra?

Figyelt kérdés
Viszonylag gyakran kell külföldre utaznom. Így szeretnék venni egy független telefont, hogy ott is tudjak internetezni. Wifi közelség ritka. Szóval a leg alapabb telefon kell, amivel tudok netezni. Microsoft telefonra gondoltam, vélemény? Esetleg vegyek használtan valamit?
2016. jan. 3. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb Lumia megteszi szerintem. Nekem a civil, utazásmentes életben is megfelel, alap igényeket tökéletesen kielégít. Van dual simes is, és az olcsóbbak sem akadnak annyira, mint egy hasonló árú androidos. Persze kompromisszumos megoldás, mert nincs rá válogatás nélkül minden app meg stb.

Használtat biztos nem vennék.

Bár ha csak netezésre kellene, akkor inkább egy tabletet vennék a helyedben. Kicsit drágább, de kényelmesebb a használata. Persze ez megint olyan, hogy igényektől függ.

2016. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Microsoft Lumia Dual SIM teljesen megfelel erre a célra :)

Ha esetleg a jó kamera is számít mindenképpen Asus Zenfone, van Dual SIM-es is. :)

2016. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!