Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a telóm mikrofonjával?

Mi lehet a telóm mikrofonjával?

Figyelt kérdés
Sony Xperia M telefonom van. Eddig még kifogástalanul működött. De most... Beszélek a mikrofonba és a másik fél nem hall engem. De ugyanez van egy alkalmazással is, amibe beszélni kell, hogy ott se játssza vissza a hangomat. A hívás- vagy hang beállítasoknál elállítottam valamit? Vagy tönkrement a mikrofonom? Járt már valaki hasonlóan, illetve még tudná mondani mi lehet a probléma?

2016. jan. 3. 12:16
 1/9 anonim válasza:

A mikrofont nem nagyon tudod elállítani a telefonon, vagy elromlott, vagy ki kell tisztítani. Por, víz nem ment bele?

Nézesd meg szervizben szerintem.

2016. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan így jártam egy Nokiával - egyszerűen kicserélték a hangszóróját a szervizben, azóta is szuperül működik kb. 2 éve :-)
2016. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld meg kihangosítva, hogyha úgy hall a túl oldalon lévő fél, akkor az elsődleges mikrofonnal van a baj, ha úgysem, akkor mind2 meghalt.
2016. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elég kevés esélye, hogy folyadék, max por, de kicsit megfújkáltam meg ecsettel is próbáltam megtisztogatni, de semmi.
2016. jan. 3. 12:31
 5/9 anonim válasza:
#1 Akkor szerviz, és csere.^^
2016. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, elírtam, bocs: nem a hangszóróját, hanem a mikrofonját cserélték ki a Nokiámnak.
2016. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Telekomba megcsinálják?

Vagy Sony szervizbe kell vinni?Csak mert az nincs az én településemen.

2016. jan. 3. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
2,6 vagyok: Én T-mobilos voltam és a szervizükben cserélték ki a mikrofont.
2016. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy meddig tartott? Hát, nem emlékszem pontosan: vagy ott helyben megcsinálták vagy másnap kellett visszamenni érte, de nem sok idő volt. De ennek már jó pár éve...
2016. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!