Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon lenne ideális...

Milyen telefon lenne ideális számomra?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen telefont kellene választanom, nem igazán értek hozzá.

"Elvárások":

Első kamera: 3mp

Hátsó: 8mp

Tárhely: 4 gb, de ha nem bővíthető akkor min. 8gb

Legyen gyors, strapabíró.

Ár: jó lenne 30-40k-ből kijönni, de ha csak többért van, megveszem használtan is.

Eredetileg (használt) iphone-ra gondoltam, de teljesen tanácstalan vagyok.



2016. jan. 3. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki ebben az árkategóriában kérdez, akkor a válaszom mindig a Doogee X5 Pro. Lehet, hogy Magyarországon még noname márka, de a nagyobb márkák ugyanilyen árú termékeit a földbe döngöli. Például mondjuk LG-nél, Samsungnál 90-100 ezer alatt nem kapsz 2 GB RAM-ot, ebben pedig annyi van. Viszont a kamera felbontások kisebbek az általad megadottaknál.

Belső tárhelynél a 4GB-ot felejtsd el, már a 8 GB is döcögős, de ha light-os felhasználó vagy, akkor még elég.



Vagy Lumia 535 vagy 640 vagy 550 - viszont ezek Windowsosak, amikre kevesebb az alkalmazás.

2016. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez eléggé a felhasználói igényeken múlik. Ilyen árban én wp-s telefont szoktam ajánlani. Azok megbízhatóan működnek az olcsó kategóriában is.

Droidosból is akad ami már jó ilyen árban és itthon is megvehető.

Tavaly kb 7-8db Xiaomi Redmi 1S-t (és még kb ugyanennyi Mi3-at) rendeltünk külföldről, akkor 43-44e-ből jött ki egy.

Most kb 40e-ből itthon számlával és garanciával megkapod.

Ez bőven megfelel a te elvárásaidnak. Jó a szoftveres támogatása is.


Keresd mobileman-t vagy muzikjunkie-t a hardveraprón. Náluk jó áron kapsz telefont garanciával.

2016. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!