Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kattog az iphone 6-om kijelzőj...

Kattog az iphone 6-om kijelzője, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapos újonnan vettem szolgáltatótól. Pár napja egy pohár víz rázúdult, azonnal letöröltem. Eddig nem csinálta, most kezdte el ezutan. Ha használom egy kicsit utána kezd el így kattogni. Van egy hely ahol 4-6 ezerért megcsinálják ezt a beázás problémát, erről mi a véleményetek? Próbáljam meg hátha az vagy előbb próbáljam meg a szolgáltatónál garanciával megjavittatni?

2016. jan. 4. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld gariban, nincs mit vesziteni.
2016. jan. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Ennyi pénzért azért már lehetne vízálló.
2016. jan. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a víztől van akkor user error buktad a garit...
2016. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne mondd azt hogy víz miatt van. Csak mondj annyit, hogy kattog a kijelző és nem tudod mitől van. Ennyi. Nekem pár más dolgom cserélték így ki, úgy hogy meg se vizsgálták. Csak látták a saját szemükkel, hogy valami nem oké.
2016. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben az 5S-em kijelzője kattogott, ha erősebben megnyomtam a bal oldalán, nem foglalkoztam vele mert nem zavart, de már a kattogás eltűnt.
2016. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!