Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ez, és mit csináljak...

Miért van ez, és mit csináljak, hogy változzon?

Figyelt kérdés
Mindig beállítom, hogy az alvó mód 10 perc inaktivitás után kapcsoljon be, de mindig visszaáll 15 másodpercre, és ez nagyon idegesít. Mit tegyek, hogy ne álljon vissza?

2016. jan. 4. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bevan kapcsolva az akkumulátor szint kímélése opció, ami annyit tesz, hogyha pl 15%-ra lemerül a telefonod, vagy 10%,akkor automatikusan bekapcsolja ezt a funkciót, és ebben benne van az a feltétel is, hogy 15 másodpercre állítja a kijelző tétlenségi idejét. Nézegess szét a beállításokban.
2016. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem régebben akkor állt vissza amikor energiatakarékos módot használtam. Ha kikapcsoltam akkor újra be kellett állítanom. Meguntam és nem használtam energiatakarékos módot többet...
2016. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, erre már én is gondoltam, de lehetek 100%-on is, akkor visszaállítódik.
2016. jan. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!