Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy P7300 tablet...

Samsung Galaxy P7300 tablet Android 4. 0.4 rendszerét lehet-e 4.4.4 rendszerre frissiteni és ha lehet hogyan?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a link segíthet:

[link]

Habár ez android 5.1.1 és van benne pár előre bejelentett hiba,azért megéri kipróbálni.Ha biztosra akarsz menni,nem akarsz softbrick-et kapni,akkor előtte telepíts egy custom recovery-t(hogy telepíteni tudd a recovery-ben a .zip fájlot).Mielőtt megpróbálod felrakni,azt ajánlom,hogy készíts egy biztonsági mentést a telefonodról,hogy ha nem működik,akkor tudd visszarakni.Ha megvan a recovery,akkor csak a recoveryben vissza kell állítanod a gyári adatokat(a leírás szerint,de én úgy raktam fel a cm 13-at,hogy töröltem-formáztam- a cache,dalvik cache és system partíciót-ha így csinálnád,akkor fontos,hogy ne töröld-formázd- azt a partíciót,ahova raktad a mentésedet és ahova letöltötted az új romot,kernelt,recoveryt).Ha ez megvan csak feltelepíted a letöltött .zip-et és kész is van.

2016. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!