Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Doogee...

Mi a véleményetek a Doogee Hitman dg850 típusú telefonról?

Figyelt kérdés
Ismét telefon vásárlásra adtam a fejemet, és már sokszor futottam bele 2 forintot érő kukába való telefonokba, amikről fűt fát ígérgettek. Olyan írjon véleményt, akinek volt már dolga vele. Előre is köszönöm.

2016. jan. 8. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Előre leszögezem, nekem egy DOOGEE dg750 van, de azért tudok véleményt adni. Találtam egy tesztet a dg850-ről, kicsit lesujtó:

[link]

A dg750-ről: A külseje van agyon dícsérve, ami igaz is, nekem egy fehér van, igazi fémkerettel, és műbőr borítású hátlappal. Na, az egy nagy... fogja a piszkot, és szépen elsötétedik, semmi ki nem fehéríti.

A nyolc mag tényleg feldobja, 28 ezret mér az Antutu. A kpe szép, elég világos, jól olvasható. És itt vége is van a dícséretnek. Az enyémben 5 Mp hátsó kamera van, ocsmány képeket készít, ugyanúgy, mint a 3-as első kamera.

A legnagyobb bajom: a GPS csapnivalóan gyenge, menet közben elveszti az útvonalat, pedig nekem fontos lett volna.

Végeredmény, szeretem-szeretem a gyorsaság miatt, de soha többet nem ennék doogee telefont. Mint ahogy a cikkben isolvashatod, ehy koppincs, a Xiaomi-ról. Na, akko rmiért ne azt vegyen az ember inkább, mikor az tényleg jó telefon. Én is azt a típust akartam, százszor is megbántam nem maradtam annál a tipusnál. Én negyvenért vettem az enyémet, tralán annyit megért.

Ja, és még csapnival a particionálás, van 1.2 Gb a programokra, 5 MB külső memória, amit semmire sem tudok használni, mert SD kártyával bővítettem. Nem is enged írni a külső memóriára, csak miután rootoltam, de egyes alkalmazások így sem használják. Az 1.2 MB-ra pedig alig fér valami. Egyedüli előny még az OTG támogatás, vagyis közvetlen csatlakoztathatok egy átalakítóval Pendrive-ot, akár külső HDDS-t. egeret, billentyűt, konzolt, mindent elfogad. Kérdés 4 maggal a 850 mit produkál, mert abban is médiatek proci van. (Tipikus kínai telefon proci)

Szóval: ha jót akarsz, felejtsd el a doogee-t, és hálás leszel nekem.

2016. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

DOOGEE NOVA Y100X

DOOGEE TITAN 2

DOOGEE LEO


Ezekkel volt dolgom eddig és egyik sem okozott csalódást.

Ajánlom ennek a márkának az összes termékét!

2016. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!