Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Z1 compact telefonom folytonos...

Z1 compact telefonom folytonosan kikapcsol magától, sokszor a legfontosabb pillanatokban hagy cserben, és ez idegesítő. Lehetséges hogy egy vírusos program okozza? A többit alul leírom.

Figyelt kérdés
Egy éve vettem a készüléket, akár 60-70 százaléknál is 0 százalék akkumulátor töltöttséget jelez ki egy pillanat alatt, majd kikapcsol a telefon. Ez különösen akkor gáz ha nincs áramforras a közelbe és például egy ismeretlen helyen utazok ahol rá vagyok szorulva a GPSre, vagy egy fontos telefonhívást kell elintezni sürgősen. Volt már a telefonotokkal hasonló? Hol volt a hiba?

2016. jan. 9. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én így haladnék:

Reset a resetgombbal.


ha nem javul meg:

Visszaállítás.


ha mindig nem, full újratelepítés minden törléssel.


Amúgy milyen verziójú android van rajta? még amivel kijött, vagy már lolli?

2016. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Múlt héten reseteltem a telefont de semmi haszna nem volt. Még eredeti kitkat android van rajta. Ha az új android oprendszert telepíteném eredményes lenne?
2016. jan. 10. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!