Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Idegesítő dolgok, mit tegyek?

Idegesítő dolgok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most telepítettem újra a gépet kb 20 perce.A drivereket a slim driver nevű programmal tettem fel ami megbízható, nem vírusos helyről töltöttem le.De már máskor is volt hogy megjelennek ilyenek hogy "AnyProtect" egy ilyen retkes szar program, és ha letörlöm vissza települ magától, megnyílik letörlés után, a chrome letörlődik magától és átvált valami "CrossBrow" nevű böngészőre, ha a Chrome nem törlődik le akkor a keresője vált ás ilyen "MySearch"-re meg ilyenek.Ezek ellen mit tudok tenni?

2015. aug. 7. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne használj ilyen gány driver szarokat, hanem telepítsd egyenként, manuálisan.
2015. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
malwarebytes anti-malware, adwcleaner, hitman pro ezeket futtasd le.
2015. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 redghost ***** válasza:
A Driver Boostert tudom ajánlani, megkeres minden drivert mint a slim driver.Telepítés után vagy akkor amikor ki kell választanod a helyet hogy hová rakod , licensz elfodás stb. na akkor lesz 1 olyan opció hogy le akarod tölteni az Advanced System Care Pro-t , a pipát kiveszed és enny, nem baszogat.Ja és csinálj viruskeresést is.
2015. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyprotect eltávolítása:

[link]


CrossBrowse eltávolítása:

[link]


Mysearch - ebből többféle van:

[link]


Általában az utólagos kártevőirtásról az alábbi kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__7..

#2-es hozzászólásában már írtam.


Kispofa75 válaszával pedig egyetértek: a meghajtóprogramokat a gyártó (akár az eszköz, akár a chipgyártó) hivatalos oldaláról szedd le, az a biztos.

Szoftvereknél is érdemes a szoftver írójának hivatalos oldalát használni, nem mindenféle kétes értékű oldalról beszerezni.

2015. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Újra telepítettem megint a gépet, a drivereket a Driver Booster 2-vel telepítettem, esküszöm nagyon jó.Meg vagyok vele elégedve, sokkal gyorsabb mint a Slim Driver, és nem telepített minden retket.Köszönöm, ezt tényleg csak ajánlani tudok.A Slime Driver felrakta kb 20 perc alatt a videó kártya drivert, ez pedig az összeset egyszerre, sokkal rövidebb idő alatt.Nagyon jó, ezentúl ezt fogom használni.
2015. aug. 8. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!